14 611 50 59

O nas

NAWIGATOR - Druk Wielkoformatowy Bochnia

Nazywam się Zbigniew Jędrzejek i zajmuję się reklamą od czasów szkoły średniej. Po studiach założyłem firmę, z czasem zatrudniłem w niej kilka osób. Gdy się ożeniłem, firmą pokierowała żona, a ja uczyłem reklamy w szkole średniej.

Po doświadczeniu z uczeniem w szkole, wróciłem do firmy i już razem z żoną (a coraz częściej z pomocą dzieci) pracujemy w firmie rodzinnej. Po kilkunastu latach odkładania, udało nam się wybudować nową siedzibę firmy i od 2020 r. mieścimy się we własnym budynku przy ul. Proszowskiej 18. Od tylu lat zajmujemy się reklamą, bo sprawia nam to przyjemność.

Staramy się stwarzać w firmie jak najlepszą atmosferę, bo nie tylko pracą człowiek żyje. Jako właściciele spędzamy w pracy 10 do 12 godzin dziennie, więc wiemy jak ważne jest, aby to miejsce miało odpowiedni klimat. Nasi pracownicy w większości są z nami od dawna i tylko dochodzą nowi wraz z rozwojem firmy. To jest dla nas wskazówką, że są zadowoleni.

Zadowolony pracownik z doświadczeniem plus odpowiednie miejsce i markowe maszyny to już bardzo dużo, aby i klient był zadowolony.

2023 NAWIGATOR - Druk wielkoformatowy Bochnia | Polityka prywatności